تبلیغات
قلم باران
قالب وبلاگ
قلم باران
من یک قلم هستم! 

توضیح: زنگ انشا بخش جدیدی است که انشاالله از این به بعد روی وبلاگ قرار میگیرد. به یاد انشا هایی که توی دبستان مینوشتیم...

نکته ها:

1-اگر دوست داشته باشید میتوانید انشا های خود در رابطه با موضوع این دفعه(اول مهر) از طریق نظرات بفرستید تا با نام خودتون در پست درج بشه.(اگه از طریق نظرات خصوصی باشه بهتره)

2-از طریق نظر سنجی میتوانید به این انشا نمره دهید!

                                             به نام خدا

هر سال اول مهر که میشود خوشحالی عجیبی دارم و ای کاش می دانستم چرا با تمام وجود دارم به استقبال بدبختی هایی می روم که در مدرسه انتظارم را میکشند...!

ای روزگار!

نمی دانم. شاید اینقدر از بیکاری و علافی خسته شده ام که با خوشحالی آماده ی رفتن به مدرسه شدم و از یک ماه قبل دارم روز شماری می کنم! وقتی فکر می کنم که خوشحالی ام مثل یک کلاس اولی است که میرود الفبا یاد بگیرد، خنده ام میگیرد. آلآن دقیقا چه قدر از آن موقع گذشته؟ نمیدانم و اصلا حوصله ی فکر ندارم. مخم قفل شده... نمیدانم این ذهن قاط زده ی من اولین امتحان ریاضی امسال را چند میگیرد؟!

مدرسه فقط هفته ی اولش خوب است... چون با این معلم هایی که ما داریم روز به روز که بگذرد سخت تر میشود. یادش بخیر قبلا توی دبستان به ما میگفتند انشایتان نباید کمتر از هشت خط شود. آن موقع چه قدر زور میزدیم تا با درشت نوشتن و فاصله گذاشتن بین کلمه ها و... انشایمان بالاخره هشت خط شود، اما حالا کلی دل نوشته داریم که اگر تمامش را بنویسیم کتابی قطور می شود...

راستی انشای من چند خط شد؟!
طبقه بندی: زنگ انشا، 
برچسب ها: انشا،  
[ سه شنبه 28 شهریور 1391 ] [ 03:13 ب.ظ ] [ قلم ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

مینویسم آی مینویسم!!!
نویسندگان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :